Novinky, Strana 2

Stáčená moravská vína, BiB 20l - vinařství Vajbar

vinarstvi_vajbar_moravske_Bag in Box 20l_Port

Nově vinařství Vajbar přidalo do své nabídky také moravské stáčené víno. Moravská stáčená vína od Vajbara jsou plněna výhradně do Bag in Box 20l a díky odlišnému designu krabic jsou rozpoznatelné od běžné nabídky sudových vín z tohoto vinařství.

Díky letošní dobré úrodě, by vinařství Vajbar mělo mít moravského stáčeného vína v BiB 20l dostatek na většinu následujícího roku. Nabídka moravských sudových vín ještě není zcela ucelaná a postupně se bude dále rozšiřovat o zajímavé odrůdy. Aktuální seznam vín které můžete objednat naleznete zde.
Nabídka moravských čepovaných vín bude pravidelně aktualizována.


Jejich nabídku a veškeré další informace můžete naleznout zde. Objednávky svařeného vína můžete vytvořit u svého obchodního zástupce viz. kontakt


 

Svatomartinská vína 2018

Svatomartinská vína prodej 2018

Svatomartinská vína a prodej se již rychle blíží! Proto jsme včas připravili nabídku na Svatomartinská vína 2018 pro prodej. Kompletní seznam odrůd Svatomartinských vín naleznete zde

Jako každoročně, Svatomartinská vína i roku 2018 nabízíme od 4 tradičních vinařství. Jedná se o Vinařství Vajbar - které nás možná letos překvapí svou "novinkou" a Svatomartinská vína ze svého vinařství zatřídí jako kabinetní a pozdní sběry! Dále nabízíme Svatomartinská z Vinařství Krist, Rodinného vinařství Sedlák a Vinařství Žůrek. 

Svatomartinská vína jsou zastoupena z odrůd Müller Thurgau, Veltlínské červené rané, Muškát moravský, Svatovavřinecké ROSÉ, Zweigeltrebe ROSÉ, Svatovavřinecké klaret, Modrý Portugal.

 

Jelikož je o taková vína enormní zájem, je potřeba učinit objednávku co nejdříve, abychom Vám mohli Svatomartinská vína u vinařů rezervovat. Nejlepší doba pro objednávku je do 7. 10. Svatomartinská vína budou rozvážena v týdnu před sv. Martinem, abyste s jistotu věděli, že do své provozovny vína budete mít.

 


Ceny Svatomartinského vína roku 2018 začínají od 61,- (bez DPH)
a kompletní cenová nabídka je k vyžádání na T: 702 505 552    E: info@vino-port.cz


svatomartinské víno ikona

Svařák

Svařené víno neboli "Svařák" je oblíbený vinný nápoj do chladných a mrazivých dnů.
Jelikož se již poslední dobou výrazně ochladilo, naskladnili jsme na letošní zimu již právě toto Svařené víno.

Svařené víno je baleno do praktického Bag in Boxu o objemu 5l a jedná se připravený produkt které stačí pouze zahřát a ihned prodávat! Chuť tohoto Svařáku je velmi vyvážená a hlavně Vaše práce již nemůže být jednodušší!


 Jejich nabídku a veškeré další informace můžete naleznout zdeObjednávky svařeného vína můžete vytvořit u svého obchodního zástupce viz. kontakt.

Vína z JAR

JAR_NOVINKA

Nově jsme pro Vás naskladnili kvalitní vína z Jihoafrické republiky v Bag in Boxu o objemu 5l.

Tyto vína pocházejí ze země která je extrémně vhodná pro pěstování vinné révy. Právě proto jsou jihoafrické hrozny velmi sladké a vzniklé víno je plné a také s větším % alkoholu. Jihoafrická vína jsou velmi osvěžující, bez nepříjemných pachutí a velmi dobře se po nich také tráví.

Samozřejmě nejlepší vína z jižních zemí jsou ty červená, proto Vám v naší nabídce nabízíme převahu právě těchto vín.

Jejich nabídku a veškeré další informace můžete naleznout zde. Objednávky můžete vytvořit u svého obchodního zástupce viz. kontakt.


 

Stránka 2 z 2 - 14 položek celkem