Svatomartinská vína 2018

Svatomartinská vína prodej 2018

Svatomartinská vína a prodej se již rychle blíží! Proto jsme včas připravili nabídku na Svatomartinská vína 2018 pro prodej. Kompletní seznam odrůd Svatomartinských vín naleznete zde

Jako každoročně, Svatomartinská vína i roku 2018 nabízíme od 4 tradičních vinařství. Jedná se o Vinařství Vajbar - které nás možná letos překvapí svou "novinkou" a Svatomartinská vína ze svého vinařství zatřídí jako kabinetní a pozdní sběry! Dále nabízíme Svatomartinská z Vinařství Krist, Rodinného vinařství Sedlák a Vinařství Žůrek. 

Svatomartinská vína jsou zastoupena z odrůd Müller Thurgau, Veltlínské červené rané, Muškát moravský, Svatovavřinecké ROSÉ, Zweigeltrebe ROSÉ, Svatovavřinecké klaret, Modrý Portugal.

 

Jelikož je o taková vína enormní zájem, je potřeba učinit objednávku co nejdříve, abychom Vám mohli Svatomartinská vína u vinařů rezervovat. Nejlepší doba pro objednávku je do 7. 10. Svatomartinská vína budou rozvážena v týdnu před sv. Martinem, abyste s jistotu věděli, že do své provozovny vína budete mít.

 


Ceny Svatomartinského vína roku 2018 začínají od 61,- (bez DPH)
a kompletní cenová nabídka je k vyžádání na T: 702 505 552    E: info@vino-port.cz


svatomartinské víno ikona