Svatomartinské víno 2023

 

Svatomartinská vína a prodej se znovu rychle blíží! Proto jsme včas připravili nabídku na Svatomartinská vína 2023 pro prodej. Kompletní seznam odrůd Svatomartinských vín naleznete zde

Letošní novinkou je nové vinařství - vinařství Dufek, které má svá svatomartinská vína vždy ve výborné kvalitě a jsou velmi chutná.

Svatomartinská vína roku 2023 nabízíme od 6 tradičních vinařství. Jedná se o Vinařství Vajbar, která nabízá svá Svatomartinská vína za úchvatné ceny. Dále nabízíme Svatomartinská z Vinařství Krist, Rodinného vinařství SedlákVinařství Žůrek, Vinařství Sing Wine - Tomáš Tetur a Vinařství Dufek.

Svatomartinská vína jsou zastoupena z odrůd Müller Thurgau, Veltlínské červené rané, Muškát moravský, Svatovavřinecké ROSÉ, Zweigeltrebe ROSÉ, Svatovavřinecké klaret, Svatovavřinecké, Modrý Portugal.

 

Jelikož je o taková vína enormní zájem, je potřeba učinit objednávku co nejdříve, abychom Vám mohli Svatomartinská vína u vinařů rezervovat. Nejlepší doba pro objednávku je do 7. 10. Svatomartinská vína budou rozvážena v týdnu před sv. Martinem, abyste s jistotu věděli, že do své provozovny vína budete mít. 


Ceny Svatomartinského vína roku 2023 začínají od 63,- (bez DPH)
a kompletní cenová nabídka je k vyžádání na T: 702 505 552    E: info@vino-port.cz


svatomartinské víno ikona