vinařství Sing Wine

podpis

Rodinnými silami se stará o 12 ha vinohradů, které se nachází ve Velkých Bílovicích, největší vinařské obci České republiky. Krásná zpívající vína naleznete na úrodných tratích Vinohrádky, Přední hora, Zadní hora, Nová hora a Pod Belegrady.

S podtitulem "PIJME VÍNO S LÁSKOU" pro vás vyrábí kvalitní vína, které podtrhává moderní nadčasový design a především skutečné hodnoty a oddaná práce celé naší rodiny.

Jedná se o malé rodinné vinařství z Velkých Bílovic, které se stará o cca 12ha vinohradů a ročně nalahvuje cca 80 000 lahví. Historie vinařství se začala psát v 70. Letech, kdy Tomáš Tetur přešel k vínu z dráhy profesionálního kuchaře, kterého dělal 20 let.

Aktuální vinařství vedou synové Tomáše Tetura a dva bratři Aleš a Michal.

A proč se vlastně vinařství jmenuje Sing Wine? Protože tato rodina má obrovskou lásku k hudbě a Michal dokonce vystudoval i operní zpěv. Po tom co věčně zkoušel ve sklepě, se zrodila myšlenka, že se vinařství takto pojmenuje. Vinařství si navíc dalo za cíl  zachovávat a zvyšovat kvalitu vín, ale i přenést do nově vzniklého moderního vinařství a jeho designu prvky, které vyzdvihují a nesou životní příběh rodiny.


Veškerou nabídku z Vinařství Sing Wine naleznete zde a zde.
(nabídka vína v Bag in boxu o různých objemech a lahvová vína)

Žádné produkty od výrobce vinařství Sing Wine nebyly nalezeny....