Svatomartinská vína 2019

sv22

Svatomartinská vína a prodej se znovu rychle blíží! Proto jsme včas připravili nabídku na Svatomartinská vína 2019 pro prodej. Kompletní seznam odrůd Svatomartinských vín naleznete zde

Velikou letošní novinkou je povolení prodávat a podávat Svatomartinská vína 2019 již od pátku 8.11. Věříme, že Vám tato novinke přinese vyšší prodeje.

Jako každoročně, Svatomartinská vína i roku 2019 nabízíme od 4 tradičních vinařství. Jedná se o Vinařství Vajbar, která nabízá svá Svatomartinská vína za úchvatné ceny. Dále nabízíme Svatomartinská z Vinařství Krist, Rodinného vinařství Sedlák a Vinařství Žůrek. 

Svatomartinská vína jsou zastoupena z odrůd Müller Thurgau, Veltlínské červené rané, Muškát moravský, Svatovavřinecké ROSÉ, Zweigeltrebe ROSÉ, Svatovavřinecké klaret, Modrý Portugal.

 

Jelikož je o taková vína enormní zájem, je potřeba učinit objednávku co nejdříve, abychom Vám mohli Svatomartinská vína u vinařů rezervovat. Nejlepší doba pro objednávku je do 6. 10. Svatomartinská vína budou rozvážena v týdnu před sv. Martinem, abyste s jistotu věděli, že do své provozovny vína budete mít. 


Ceny Svatomartinského vína roku 2019 začínají od 61,- (bez DPH)
a kompletní cenová nabídka je k vyžádání na T: 702 505 552    E: info@vino-port.cz


svatomartinské víno ikona